Wednesday, December 22, 2010

ECE Board Exam Result - November 2010

  ABACAN, IRIS CATHRINA MACATANGAY   ABALA, MARICEL HERTEZ
  ABAÑO, ADRIAN CLEMENTE   ABAPO, BRYAN IAN GAYADAO
  ABAYARE, JOSEPH RAY DEGUITO   ABEL, DAVID PAUL MIRABEL
  ABELEDA, SHIELA MARIE TABANGIN   ABELLA, KRIS ANNE BARTOLOME
  ABELLA, PIERRE ANGELO   ABLES, ALVIN RESURRECCION
  ABLOG, LOUISE JOHN BUENAVISTA   ABUEVA, NEIL IAN PAOLO
  ABUNDO, ROMMEL PEQUERAS   ACHA, JOSEMARIE III GANDIONCO
  ACO, GINO DELA PEÑA   ADAWAG, JEFFREY TOLENTINO
  ADAYA, DEXTER MARTINEZ   ADLAWAN, NEIL MICHAEL PARDENILLA
  ADOBAS, JANU MULIG   AGCIO, RYAN BINUHE
  AGOR, ALDRICH KIM BOBILES   AGUBA, BABY LIEZYLE GARCIA
  AGUILAR, JONATHAN VECINO   AGUSTIN, GIL JR TOMAS
  AKLUL, ZHERHAN BARJANA   ALANO, MICHAEL ALMINE
  ALCANTARA, AYLCHINO LOUISE PHILIP ABAD   ALCOMENDRAS, ANDREW ALINSUGAY
  ALEGADO, DEO ANGELO ONGOCO   ALEMANIA, LOURENCE TORRES
  ALESNA, JUPELM RENATO MARINAY   ALFANTE, AARON PAULO MADRIGAL
  ALIGSAO, ARNULFO JR ADLAWAN   ALIPIO, MELCHIZEDEK IBARRIENTOS
  ALLANIGUE, MANUEL III MATAFLORIDA   ALMAREZ, MARVIN STA ANA
  ALMAZAN, JOEMIL JAN BRANDARES   ALMENDRAL, HANSON CAMARCE
  ALONTO, ALMADINI GURO   ALONZO, JOHN EMMERSON OASAN
  ALPUERTO, ZANDER JOHN ARTIENDA   ALSREE, SHARIEF MOHAMMAD KAYER TANJIJI
  ALTERADO, RYAN CESAR CREMAN   ALVAREZ, JENNYLYNE TAMONDONG
  ALVAREZ, ALDRIN MANILA   ALVAREZ, MARY MEL ABLINA
  ALVIOR, REX DOJILLO   AMADA, JANRY CORPUZ
  AMARANTO, KEVIN ACEBUCHE   AMARGA, YDRON PAUL COSARE
  AMARGO, EZRALYN ARMIA   AMBA, NEIL SAMUEL ACHAY
  AMBAYEC, GINO PAULO RAMIREZ   AMBONG, MARK FEL ESTORGA
  AMELO, PERCY JR TOGLE   AMER, KIM XYDEN SALARZA
  AMOLAT, JOVANNE MAMOGAY   AMON, JONEMERL LABAGDAY
  AMORA, LOWELL NAVARRO   AMPONIN, FRANZ JULIAN TESALONA
  ANCHETA, ANDREW RAINIER MEDINA   ANDAL, BJ ORTIZ
  ANDAYA, JOHN MICHAEL SIMAN   ANDRADE, JOMAR BAGTAS
  ANDRES, JENNIFER JARDIN   ANGELES, JOSE FERNANDO VERA
  ANGELES, MARK EDISON BALTAZAR   ANNO, RIC JAMES MANDING
  ANTOLIN, ELIEZER JUAN   ANTONIO, JEFFRY ONG
  APOSTADERO, CARMINA ULANG   APOSTOL, VERMOND SERRANO
  APRESTO, MADEMOISELLE MAGNOLIA MERIELLE BONDAD   AQUILIZAN, JENNIFER ANTONIO
  AQUINO, ROMNICK MALIGNO   ARADA, AARON UMAHON
  ARAÑA, JUDAEA RACQUEL MATIENZO   ARANDIA, HECTOR SIA
  ARBULANTE, MARTIN LEONARDO   ARCANGEL, MARC EDGAR ABORQUE
  ARCAYA, APRIL JOY CLOMA   ARCEGA, CHESNEY ORDOÑEZ
  ARCENAL, WALTER NAVARRO   ARCILLA, CHRISTIAN CLAVANO
  ARELLANO, RON CARLO DIMALIBOT   ARES, WILLIAM JR MOLLENA
  AREVALO, KEVIN PAUL NACIS   ARGAÑOSA, DANA MICHELLE BREGANZA
  ARGENTE, JOSE MARI BAUYON   ARGUELLES, BILLY CALUZA
  ARLANTE, MARK DAVE MAGDALUYO   ARTISTA, MARC EDWARD CARABIT
  ASADA, DYNA MARIE CORTEZ   ASANO, ALEXANDER DELEQUIÑA
  ASIS, MARK ANTHONY ABAD   ASTACAAN, DENNIS MARCOJOS
  ASTURIAS, ROBERT LUE RELANO   ASUMBRA, TREVOR AMBROCIO
  ATANACIO, ANNA TISSA SERGIO   ATENCIANA, LOUIE JAY OLIVAR
  ATENDIDO, MELISSA HONRUBIA   ATILANO, PHILIP ADRIAN TAN
  AUDITOR, FARRAH JANE CAÑEDO   AUSTRIA, RAJIE FERRER
  AVELLANO, CONSTANTIN FLORES   AVENDAÑO, MARY GRACE TAN
  AZORES, HYRA APPLE TAWIDE   BAANG, CLIFFORD RANIEGO
  BACANTO, STELLA VILLAR   BACHILLER, KIM ALBERT ALE
  BADIOLA, MARK JAYSON AGUIRRE   BALANQUIT, LINO JR RUBENECIA
  BALBUENA, LILET DOBLON   BALBUENA, JEFFERSON MONTENEGRO
  BALILI, NIEL FRANCIS SANTILLAN   BALINAS, ANN MARIE ROSELLE DEMETILLO
  BALITAAN, MAC GYVER DELA CRUZ   BANATAO, JULIE ANN MASIRAG
  BANGGA, RANDY SOLIS   BANIÑA, MARK ANTHONY RIODIL
  BANLAWE, IVANE ANN PENEYRA   BANTILO, MA LARA NUGUIT
  BANTUAS, ESSAM LUCMAN   BANTUGAN, R V MARANAN
  BARATANG, ALBERT III REYES   BARBERO, MARIO BOADO
  BARCELONA, KATRINA MARIANO   BARCENAS, KRISTA JOY TINGZON
  BARORO, JOANNA MARIE MADLA   BARRERA, ANNABELLE TEJADA
  BARRIENTOS, DAHLIA JOY MAGAWAY   BARROGA, WINDEL PUNGTILAN
  BARTOLOME, JOEMER CUYA   BARTOLOME, ANSLEY VIDAD
  BARTOLOME, ABIGAIL BALNAO   BASILIO, JENNIFER DELA CRUZ
  BASIO, JAKE RYAN MERCADO   BASISTER, MAR ANJELO INALVEZ
  BASTO, DENECE CARLA MONTEALEGRE   BATAC, MARLON SANTOS
  BATILO, JERVEN SIGUENZA   BAUTISTA, BRANDON PAMPLONA
  BAUTISTA, NICEFORA BOLOS   BAUTISTA, MIKE LEMUEL BASILAN
  BAUTISTA, KRIS NEIL FORBES   BAUTO, ADRIAN SOLIMAN
  BAYBAY, ALLEN KEVIN MENDOZA   BECINA, GUILLER JED INSON
  BELDIA, KRISNA LYN BANAGODOS   BELOGOLO, JORGE GABATO
  BEQUILLO, DAISY CUETO   BERIDA, MARK GYRAN DAÑO
  BERLIN, MA RONETTE TABULA   BERNUS, RENZ APOLLO MUNAR
  BERSANO, ADRIAN ANTONIO LUSAN   BETIA, SALVADOR MARTIN JR MALLARI
  BICOY, JAY RYAN DALMAN   BIHAG, GLENN ARNAIZ
  BINAY, LAZARO JR RED   BIOL, IVY JOY ALAAN
  BISCO, JENNY LYNN GRET   BLANCO, JENNEL MARIE SANTOS
  BLANCO, KATHRINA MANDIGMA   BLANES, ROLDAN CORPUS
  BLANGUE, ROWELL BRECIA   BOA, DENNIS JOHN GUILLERMO
  BOLAÑOS, RICHELLE SABIO   BOLIGAO, JAY-AR DAVID
  BOLIVAR, GENELYN BERNABELA   BONA, ZARAMAINE CARSON
  BONDAL, LOIS FRANCIS BANGHAL   BONTILAO, BOBSMEI NARCISO
  BORDON, ARVIN WESLEY SORIANO   BORJA, ALLAN CHRISTOPHER TEODORO
  BOTER, ALMARIO ADARAYAN   BRIONES, MARISSA MORENO
  BRIONES, MARIA ANGELICA SANTIAGO   BUENAVENTURA, EDZYL MUNARRIZ
  BUENO, MARIA NICOLO MEDINA   BUNAGAN, ALDRICH DELA CRUZ
  BUOT, MICHAEL ANDREW ESTRADA   BUSLAYAN, LEDELYN BANGSOYAO
  BUSTOS, VIRGINIA BORBON   BUTON, EDISON GRACE BURLING
  CABABAHAY, ALVIN JR LAURIN   CABAL, MARIELLE MIRANDA
  CABAL, RAMLAINE JEAN TORRES   CABALLERO, CLARENCE AMOGAN
  CABALLERO, MARIA LEA PADONIO   CABALUNA, JOUPERSE FRANCISCO
  CABASAN, ELLAINE JANDOC   CABILA, KRISTIAN DALUMPINES
  CABOT, EMMIE TOMO   CABRAL, MARK JONATHAN ESPEDIDO
  CABRAL, JUAN PAULO IBAÑEZ   CABRERA, MARK PATRICK BUENO
  CABUEÑAS, NIÑO VIRGEL PACLE   CABURUBIAS, MARK PHILIP TAN
  CADELIÑA, PATRICK JONATHAN AMBAL   CAGUIOA, ORLANDO JR DELA CRUZ
  CALAMAY, HANS CHRISTIAN MANALO   CALASARA, JESUS JR PERALTA
  CALIVA, MARICAR CALEON   CALUPAD, MART JERIC LEGASPI
  CAMAÑAN, CLINTON JAY DAUGDAUG   CAMINGAL, CHARMAINE FORMIGONEZ
  CAMPO, LOUIS CHRISTOPER TIBAR   CAMSON, PERRY HORTELANO
  CAÑAMAQUE, MARCOCARLO URMENETA   CANDELARIO, PAUL BRYAN GREGORIO
  CAÑEDA, RYAN DUNGOG   CANOY, ANGELA RAEANN GUEVARRA
  CAOC, MARLYN   CAPINIG, DAMNICK CAHILIG
  CAPULE, CRISTINA PANGANIBAN   CAPUNO, SHERWIN ROXAS
  CAPUTERO, RACHILLE ESTORES   CARAIG, MICHAEL ANTHONY CABUS
  CARANDANG, FRANCIS ALLAN OPULENCIA   CARANDANG, JAYSON GALANG
  CARANGUIAN, HEINRICH ALCANTARA   CARAVANA, JURAMI LOURDES REMO
  CARDINAS, CINDY PATRICIO   CARIÑO, JOANNA CHARIS NUNAG
  CARLOS, EVAN JAMES KELLEY   CARTON, REY VINCENT BARCELONA
  CASIPONG, BIANCA LEE   CASTA, SHEENA BAUTISTA
  CASTILLO, MARIO ANGELO MONTOYA   CASTILLO, MYLA ABUYOG
  CASTILLO, JOHN PAUL IBO   CASTILLO, RINO JONAS FELICIANO
  CATAMBAY, JELLY NINA COMETA   CATOLPOS, PETER PAUL SOROÑO
  CAUZON, RUFINO JR ALINDOGAN   CEBALLOS, DAVID ERNEST BIGLANG-AWA
  CEDULLO, EARL JAMES CONSTANTINO   CELLONA, DEXTER MUÑOZ
  CEMACIO, IAN AMAG   CENAL, KEYVEN GRAGASIN
  CERIOLA, CARL MICHAEL NOBLE   CERVANTES, MILNALD MARTIN LAMAN
  CEZAR, ESPERANZA JOY MOLETA   CHANLIONGCO, RANDELL DEL ROSARIO
  CHAVEZ, MARJORIE REYES   CHAVEZ, APRILYN VISAGAR
  CHECA, CARLO JOSE BAUTISTA   CHINAMAN, DARWIN IGNACIO
  CHIU, JAMES GUZMAN   CHUA, FREDERICK LEORNA
  CHUA, LORENZ ARVIN CO   CHUA, MICHAEL JOHN UY
  CHUA, EDMON CUBACUB   CLARET, JONATHAN DOMINGO
  CLAROS, ROLAND EDIMAR PUYAT   CLAVE, EDDIE JR DEMAPITAN
  CLEMENTE, JOHN PAUL RAPACON   CO, EMIL LIM
  COBAR, PRESTENE JAIMEE TEJADA   COBER, JAY R LAZAGA
  COGASA, JOSEPH PEPITO   COLISAO, JOAN COLO
  COLLERA, PHILIP JOHN ORONGAN   COLTE, JASON BINAY-AN
  COMPORAL, ROEL POGATA   CONCEPCION, CHARMIAN MEDRANO
  CONCHA, JOHN ROBERT GILERA   CONCON, KRISTINE LIGAN
  CORDERO, ANGELICA PONCE   CORDOVEZ, CHRISTIAN CAMPO
  CORNILLEZ, DAN SIMONE MONDIGO   CORPUS, LEXANN MIRANDA
  CORPUS, REGINALDO DALIT   CORRAL, JASPER KENT ALCORANO
  CORTEZ, JEFFERSON RUFIN   CORTEZ, MANUELITO AMOR ANGELES
  COSICO, GINO ANGELO RIVERA   CRISALDO, JAN MICHAEL ARAÑO
  CRISOSTOMO, FRANKY VON PIDO   CRUZ, PAULA BLANCA LAZARO
  CRUZ, XINIA ANGELA ZAFRA   CRUZ, JAYSON AMANDY
  CRUZ, TIMOTHY RENZ MICHAEL GAGAN   CUBIAN, RAYMOND MIRATA
  CUENCA, CATHERINE TAYONG   CUENCA, JOANNE TESICO
  DADIVAS, DANNAH GRACE CABATAC   DAGUINOTAN, REX NAMOL
  DAJAO, ROXANNE MONTILLA   DALANGIN, BEVERLY DE CHAVEZ
  DALDE, MARY GRACE TURINGAN   DALIPE, JOHN MICHAEL ZULUETA
  DAMPIL, FEEWEE PANGAN   DANGANAN, DAREN ESGUERRA
  DATOY, JOANNE MARIE BAYLOSIS   DATUIN, GERARDO CARLOS PANINGBATAN
  DAVID, ISRAELLE JORDAN   DAVID, MARVIN ACE BUAN
  DAVID, JOHN PATRICK SOLIDUM   DAVID, JOCELYN BAUTISTA
  DAYAO, REGINA RABINA   DAYRIT, SAVINA EVIDENTE
  DE DIOS, ROSANNO JC BALANAY   DE GUZMAN, MELVIN DEXTER PIAMONTE
  DE GUZMAN, JOAN MARIE CADIENTE   DE GUZMAN, FITZ GERALD FATALLA
  DE GUZMAN, CHRISTOPHER BADURIA   DE JOYA, ROBERTO JR DELA CRUZ
  DE LA CRUZ, MARIO JR PELIÑO   DE LEON, JOHN VIRGILIO GARCIA
  DE LEON, RENDEL VAERON LORENZO   DE LEON, JUDITH ANN MARTIN
  DE LEON, JAN VINCENT FERNANDEZ   DE LEON, JOHN FRANCIS PERALTA
  DE LOS REYES, ZETHLENE ILAGAN   DE LOS REYES, RONNA VILLANUEVA
  DE LOS SANTOS, BRYAN LOUIEN GALANG   DE MESA, GENIEVAVE JOY PUREZA
  DE OMANIA, JEANETTE VALMOCINA   DE ROXAS, ANGELIE MAÑIBO
  DE TORRES, FROILAN BAGSIT   DE VERA, EARL NELSON OCAMPO
  DE VERA, KRISTINE ANN ANTIGA   DECASA, LEAH TIONGCO
  DEJUCOS, ERWIN LANDICHO   DEL ROSARIO, FEDERICK JAIME ABARIENTOS
  DELA CRUZ, ELAINE JOY SALONGA   DELA CRUZ, JEREMEH MALICSI
  DELA CRUZ, ZANDER ANTOLIN   DELA CRUZ, JAYBEE ROMERO
  DELA CRUZ, JULIUS OLMO   DELA CRUZ, GRACE JELL AGNAS
  DELA CRUZ, PETER LINO TORCUATOR   DELA ROSA, NORBIE BRAVO
  DELIMA, MA CRISTINA ELLA   DELOS REYES, BRYAN OBAR
  DELOS SANTOS, JAMIE DEL MUNDO   DEMATERA, KRISTIAN CAMARA
  DESABELLA, CHRISTIAN MARABABOL   DETERA, JESELYN DIVINA
  DIAZ, RESTY MACARAEG   DIAZ, KENNETH IAN VILLAMOR
  DICDICAN, CARDIFF CARIN   DICTADO, RYAN AUSTRIA
  DIMACULANGAN, MARK IAN ALDEA   DIMARANAN, KRISTIAN CARIÑO
  DIMAYUGA, RAYMOND LAWRENCE RAMOS   DIMAYUGA, ROY ABRENICA
  DIN, JOSE BERNARDO REYES   DION, KEVIN FRONDA
  DIONGZON, LESTER VILLANUEVA   DIZON, PAULA BEATRIZ RAYMUNDO
  DIZON, NATHANIEL TOLENTINO   DIZON, NEILMARCO GANGAN
  DIZON, SHALIMAR PONPON   DOCDOCIL, GLENN MICHAEL VEDUA
  DOGILLO, KAREN MAYE SANTOS   DOLOR, CAMILLE ROSE SIBAL
  DOMINGCIL, JEZZ REY CARIAGA   DOMINGO, LARRY MIKE VINOYA
  DUCADO, CAROL ONG   DULAY, SHEILA LYN LUCERO
  DULDULAO, JEZRELL VER DOMINGO   DUMAYAS, NIKKO JAY BACANI
  DUNGOG, REIL DONALD POLINAR   DUQUE, HEINER JAKE PIRA
  EBAJO, JORGE JR LICONG   EBIDO, TIMOTHY JOHN CENA
  EBORA, FREDERICK PISAN   ECALDRE, ADRIAN RUMBAUA
  EGAY, JEROME ATENTA   ELIZAGA, MARY GRACE PANTIG
  ELSISURA, SONNICO AVILA   ENAJE, JOHN PAUL CALUBAYAN
  ENDAYA, RHOENA GEAN TULAO   ERANO, ERNEST EDSEL ORILLO
  ESCALANTE, RAYMUND BENAVIDEZ   ESCARIO, MICHAEL DEUNA
  ESCOTO, JASON FLOGIO   ESPENILLA, REVY JOYCE ESTOESTA
  ESPINA, JENELLE MARIE BABASA   ESPIRITU, DONNA MARIE PANGANIBAN
  ESPORLAS, JEFFREY NICOLAS   ESQUILLO, RYAN COLMINAR
  ESTAÑOL, JOHN VEY NEMIS   ESTERON, MIRGEL VINCENT UMALI
  ESTREBOR, LIZA MAE TENERIFE   ESTRELLA, JONATHAN RONALD ESGUERRA
  ESTRELLADO, RAENNIE ANTHONY VILLAMOR   ETONG, JUVAN TAMBIS
  EVANGELISTA, JHON JUAN VILLANUEVA   EVARISTO, MARK IVAN MENDOZA
  EXCLAMADOR, REXUR PACTOLERIN   FABRO, BRADLEY HO
  FAJARDO, CHARLES I SAN JUAN   FAJARDO, RANDOLF DUEY
  FAMARIN, LAWRENCE MACARANAS   FARA-ON, MARK JENISH FABOT
  FAUSTO, MARIBEL JUSTINIANA   FELICIANO, RONNET SINGKAC
  FELIX, JON GREG PASAMBA   FENIX, JUAN MIGUEL DE MESA
  FERMO, ALYKARL BALDOVINO   FERNANDEZ, GRACE CHELANN MONTOYA
  FERNANDEZ, MARK JOSEPH NAVARRA   FERNANDEZ, REY FERNANDEZ
  FERNANDEZ, OONNA RESSY NALZARO   FERNANDO, MA JASMIN RODELA
  FERRAREN, RALPH VINCENT CABOT   FERRER, DAPHINE ROLLO
  FERRER, LORIE GEL CORDERO   FIDELINO, ROMEL ALVAREZ
  FIECAS, JERICHO KAISER FADRILAN   FIGURACION, JENO ALVIAR
  FLORENDO, GODFREY GEORGE SANCHEZ   FLORES, ALDEN LERAZAN
  FLORES, SHEVILE ANNE MARANAN   FLORES, LEAN KRISTOPHER BUGNOT
  FOKNO, MICHELLE ROSARIO   FONTAMILLAS, CHARLZ FORIO
  FONTE, PAULA BEATRIZ GONZALES   FRANCISCO, MARIA CAMILLE BIROL
  FRANCISCO, FRANCES CAMILLE CASTRO   FRANE, MCNAIRE DOMNIQ PHIL DELIM
  FREO, CHRISTIAN MANALO   FUENTES, CESAR IAN SOTOMIL
  FUERTE, EMMA MARIANNE LAMBO   GABALES, MARLYN SALCES
  GALAMGAM, CHARLIE TABUA   GALAMITON, ELJOHN ABANIEL
  GALLAZA, JAY ANN DOGILLO   GALVEZ, JEREMY DELA CRUZ
  GAMMAD, MICHIE CARAG   GAMOREZ, CHRISTOPHER RAMOS
  GANNABAN, JAIZIE MAGGAY   GARAY, FLORO JR SALAHID
  GARBILES, TANYA AMPONGAN   GARCIA, MAYBEL MENDOZA
  GARCIA, MA CARINA ALEN   GARCIA, MANNY SANSANO
  GARCIA, SHALLY URSOLINO   GARCIA, JOKO MARBIDA
  GARCIANO, JAYSON HILONGOS   GATCHALIAN, MICHAEL ALLAN TABBU
  GATDULA, SHARON ROSE CABILDO   GELLA, MARK BAGA
  GENOVA, EFREN JR OCAMPO   GERMINO, ALVIN GASPAR
  GERONIMO, JEROME JAY YUMUL   GEROSO, DARYL FRITZ SOTTO
  GILOS, HONELITO REY BACOR   GIPANAO, EPHREM VILLACASTIN
  GLORIANI, KASHINA JIAN TRILLANA   GO, RAYNARD ANG
  GO, JONATHAN PATRICK TANGCO   GOLONG, MERRY JANE EBINA
  GOMEZ, ERWIN CALANOG   GONJORAN, JASMIN MALINAO
  GONZALES, DAVIN ROBLES   GONZALES, LEOVER ERNACIO
  GONZALES, SUNNY DE GUZMAN   GONZALES, ROLAN JULIUS AMARLES
  GONZALES, CHRISTOPHER URBANO   GRECIA, MARY ARLYN ROSAFE FRANCISCO
  GRIJALVO, MA LAINE MAMINGAO   GUBALLA, EMMANUEL ARELA
  GUIÑABO, RAYMUND BOQUECOSA   GUINGGUING, AL BRIAN RUDINAS
  GUINTO, ALLAN JOSEPH INSIGNE   GUINTO, MARY ANN JERICA GALAROSA
  GULLAN, MARK ANTHONY KRISTOFFER HINGPIS   GUMANOY, JOYNER VILLAHERMOSA
  HERMOSA, JAN WILSON RODRIGUEZ   HERNANDEZ, ISSA ANGELA SOLIDUM
  HERNANDEZ, RICHARD JUMARANG   HERNANDEZ, SANNIE MARCK CASTRO
  HERRERA, FRANCIS MABASA   HILADO, ANTON BENETUA
  HILVANO, DARREL GILBERT LUCERO   HIPOLITO, ARWIN REPOSAR
  HIPOLITO, BRYAN UMAYAM   HISOLER, JASON REMATA
  HORARIO, ALDRIN DOLLANO   HORTILLOSA, JEAN MICHAEL ESCALANTE
  IGDAO, YHOVEN YONGCO   IGLESIAS, JEANETH CHRISTINE ACABADO
  IGNACIO, ROLANDO III DIANA   ILAGAN, RALPH ANGELO CARA
  IM-MOTNA, RYAN BUMANGHAT   INFANTE, WILLIAM FERRER
  ISMAEL, ALAISA MANGOTARA   ITURRALDE, DENVER GARCIA
  JARO, JANNO HECHANOVA   JAVINES, ERICKSON JOHN ABASTILLAS
  JESALVA, ANJOE JERESANO   JOSE, PATRICK JOSEPH DRIS
  JOSOL, RODOLFO INOT   JOVEN, TYRONE BUENAOBRA
  JOVEN, RAFAEL FRANCISCO LLAGAS   JUACALLA, JASON DIVINO
  JUDILLA, GINO CONGSON   JUGUETA, LYLE JULIUS NACORDA
  JULIAN, CINDY LANTICSE   JUMALON, JUNE RAY JUGAS
  JUMARANG, DENNIS TURLA   JUNGGAO, AIZA PEREZ
  JUNSAY, JEROME DOMINIC DUMADAG   JURADO, IAN ANTHONY ELIZALDE
  JURAO, YRRJE NOVELA   JUSI, OLIVER ENCINA
  JUSON, ROBIN CHRISTIANNE SOSA   KIAMZON, JOANA GIRL BEJOSANO
  KILANTANG, ALAN RIZADA   KING, OLIVER GARCIA
  LACANIN, MICHAEL ESPIRITU   LACOPIA, RONALDO MAPOTE
  LACSA, MICHAEL RALPH VINCENT MALIT   LACUBTAN, LESLIE PEARL LOZADA
  LADRINGAN, MARICEL CAÑETE   LAGAPA, MARK JEFF CAMPOS
  LAGCO, MARY GRACE BATHAN   LAGMAN, RAYMOND JASON MARANAN
  LAGUE, ERNESTO JR AÑASCO   LAGUNA, NELOR JANE ROBLES
  LAINEZ, JOSE MA ROBERTO CALIMAG   LAIZ, LAR DANIEL SANTOS
  LANAJA, REYMOND GADIA   LANDICHO, EHXELL JASMIN
  LANDICHO, MELVIN DUMAPI   LANDIG, MARY GRACE MASACAYAN
  LANSANGAN, NICASIO II ARANETA   LANTICAN, JOEL RAPHAEL REYNA
  LANUZGA, LEO FRANCIS CORALDE   LAPINIG, JOHN MARK CAGAS
  LAPITAN, JENNELYN MABINI   LAPRADES, ERIC JOHN HECARA
  LARRODER, ROSEBETH BUASA   LASCUÑA, FLORELIE CONCEPCION CABUNGCAL
  LASTIMA, NOEL MICAYAS   LASTIMOSA, DAVELYN ASIA
  LAURO, RAY PAUL SARTRE BERNALDEZ   LAYCO, JERAHMEEL ANDREW BUENAFE
  LAYGO, JERAMIE JOY ROQUE   LENTIC, SHER RASHID CONFESOR
  LEONIDA, TRISTAN VAL LOSAÑES   LEONOR, RO JACQUILINE CABANG
  LESCANO, JOHN HENRY BERMEJO   LESIGUES, LENVIC ELICER RIÑOS
  LEUNG, MIGUEL REGINALD TAN   LEYNES, AUDELYN LAJARA
  LIAN, MARK JOSEPH ILAGAN   LIBRANDA, JONATHAN YABA
  LIBRES, BRYAN CARITOS   LIM, DAN DEXTER DIGAO
  LIM, VAL VILLAFLOR   LIM, STEPHAN JOHN YU
  LIM, CRIS ANTHONY DUCO   LIMBOY, JUCE ADRIANO LOZADA
  LINGON, ROSS MEL BAUTISTA   LINO, JAN ELDRED DEMECILLO
  LISONDRA, ALBERT CULANAG   LIWANAG, STEVEN JAN GONZALES
  LIZADES, LOVELLA MAE ALFONSO   LLANILLO, MARK LOUIE ROFEROS
  LLUISMA, THESA GALORIO   LO, RAYMOND VARIN
  LO, ARDEN JOFFER PASILAN   LOFRANCO, HERSON RABANES
  LOPEZ, NICO SIMON VILLAFLOR   LOPEZ, MHYKAS DAVID ANDICO
  LOPEZ, JOHN PHILIP ELESTERIO   LOPEZ, RAY CARLOS CABUHAT
  LOPEZ, JOEMIR CATAMCO   LOTA, RANDY BUTAY
  LOZADA, AL JIEREIL MAYPA   LOZANO, AL JOHN LEXTER DIONISIO
  LOZANO, ALEXANDER DIZON   LUBAO, JAYSON MACAM
  LUCAS, BENSON HUFALAR   LUMBA, EDGAR ALLAN MACASPAC
  LUMIDAO, KIEV NABING   MABINI, EROLL MERAMONTE
  MABITAZAN, BRYAN PAUL BUENAVISTA   MACABUDBUD, JUD GELLIDON
  MACANDILI, AARON PANINGASAN   MACARAEG, MARIE CARL SAMONTE
  MACARILAY, ANTONIO VALENTE GAYOSO   MACAS, REYNANTE VERULA
  MACAVINTA, GREGORIO RAFAEL ALORRO   MACEDA, MEL JOSEPH RAMOS
  MACROHON, JOSELLE ACEBUQUE   MADRONES, VINCENT DAVE RAMOS
  MAGALAD, JAYPEE BAÑGAYAN   MAGISTRADO, ERIC OLIVARES
  MAGNAYE, MARY ANN ILAGAN   MALABANAN, RENZ DERICK CONCEPCION
  MALALIS, ANNELYN APAL   MALATE, ERICKSON DISTOR
  MALAZARTE, DEAN EVAN ESTELA   MALENIZA, JOSELITO MANDIGMA
  MALICDEM, KENNETH SALVADOR SIAPNO   MAMAC, APRIL LIUSIN LANTICSE
  MAÑALAC, JAMES TRISTAN BONGBONG   MANALO, VHAN CELLDUARD BAYOT
  MANALO, JOEVIC ODTUJAN   MANALO, JASON MARASIGAN
  MANANSALA, JOHN PERRY HILARIO   MANGALINO, ANGELO IGNACIO
  MANGOBA, JEFFREY CREPA   MANGUBAT, RICHELLE CUENTO
  MANIKAN, MERWIN DALISAY   MANLANGIT, LYDIA GONZALOS
  MANLOSA, SAM IVAN ARCUINO   MANRIQUE, BJORG WILSON HERNANDEZ
  MARABI, GRAND RAY CUEVA   MARAMOT, NICOLAS I RAMOS
  MARANAN, ALVIN RITCHIE DE LAS ALAS   MARANAN, RYAN CHRISTIAN ACOSTA
  MARASIGAN, CHIARA ARGUELLES   MARENTES, ROMEL VITO
  MARIANO, DIANNE CARLA RAMIREZ   MARIANO, ROBERTO JAY GAVINO
  MARIÑO, IZABEL MONCAYO   MARTIN, MARK JOHN TOMAS
  MARTINEZ, JULIAN CARLO TANECO   MARTINEZ, PHILIP ABELA
  MASACAYAN, JENNILYN DIMAYUGA   MATIGNAS, LEE ZAIRO RIVERA
  MAXIMO, LEO GALVE   MAYORDO, MARIA VICTORIA CEBRIAN
  MAYOTE, JOHN RAY BAIS   MAYUGA, AUGGIELYN BALBA
  MEJIAS, RODEN JOSE INOC   MEJICA, CARL BRYAN JATAAS
  MEJORADA, LLOYD MAE NINA CHAN   MELAD, ROLAND JAMES FERNANDEZ
  MEMPIN, JAYSON SAMANIEGO   MENDEZ, ALEX LORENZO MENGULLO
  MENDOZA, MARK ANTHONY MONTAÑEZ   MENDOZA, TRISTINE MARIE VALDEZ
  MENDOZA, CHARLES DAVE BRYAN DALISAY   MENDOZA, LAARNI BUAYA
  MENDOZA, MARIE KRIS ARMAYAN   MENESES, SAMUEL BUGAOAN
  MEÑEZ, RON RYLAN BAUTISTA   MERCURIO, ADRIAN ALLI
  MICHAEL, P JAY ARCAMO   MICULOB, ERIC DELGADO
  MIEDES, DANILO JR CABITE   MIJARES, NORMAN DESI KOPPIN
  MIKA, JEMAR ADI   MILLER, MYRENE JES GOMEZ
  MILLORIA, WILMER AYENTO   MIRANDA, DEOVANNI SALIDO
  MISTA, MARBY ANGELO ENGALLA   MISTULA, RODERICK GONZALO
  MONDEJAR, CHRISVEM GATAB   MONSOD, TREVOR ANDREI FREE ASUNCION
  MONTABLAN, WILLY CORNEJO   MONTAS, EMMA LOU ILAGAN
  MONTEALTO, DARLING ANGEL GERONA   MONTERICO, MARK RYAN FERRER
  MORENO, GILLER JOY PEPE   MOTILLA, LORRAINE JACONES
  MOYO, ROSS ADRIAN PASTRANA   MUÑEZ, ISACAR SOLMAYOR
  MUÑOZ, JENNIFER PELAYO   NABAS, RONALD PENTECOSTES
  NABOR, MICHELLE VILLANUEVA   NADURATA, SIMON ALFONSO
  NAMOCATCAT, EDWARD CANOY   NARCISE, RALPH NATHANIEL RUBIO
  NARIO, CHARLOTTE CAMILLE PAGCALIWAGAN   NATANAUAN, ARVIN AGOJO
  NATIVIDAD, RIEL TAMONDONG   NAVARETE, ANTHONY ESPINO
  NAVARRA, KATE RESANO   NAVARRO, MARK ANGELO PINEDA
  NAYVE, RICHARD DAYMON   NERVAL, RENATO JR BEGINO
  NICANOR, WILMIR BUTARDO   NIEVES, ERWIN JED GONZALES
  NOGRA, EMIE ROSE MIJARES   NOLLEDO, JAYNARD OCCIDENTAL
  NUCOM, FRANCIS JOY TAYAG   OAMIL, FRANCO DE OMAÑA
  OBEDENCIO, JAN MARK CUTAB   OBENZA, RON RETIZA
  OCHIDA, JENIL SAYLO   OCHIDA, JERELOH SAYLO
  OCONER, ROMELITO SUAREZ   ODANGO, ALVIN PINEDA
  OGUIS, JONATTAN ARIEL JUMAWAN   OLALIA, JEFFERSON KHO
  OLAYA, JECHRIS CALACHAN   OLITA, JAYNARD SIMBAJON
  OLIVA, TIMOTHY JOHN BORAS   OLLOSA, RONALD BESARES
  OLONGAYO, EARL CLOYD CAJAN   OMAGTANG, RONEL GERONIMO
  OMAQUE, ARIANNE MAE SUMUGAT   ONG, MARY ANN FLORES
  ONG, DANILO JR ABOGADA   ONG, JAYSON GUY
  ONG, RHYAN AYING   OPIANA, MARICON CULAWAY
  ORAIZ, APRIL LOVE CANOY   ORCENA, GABRIEL CASTAÑO
  ORCULLO, VIDA MAREN NAVARRO   OREVILLO, JASON RAY PANAGSAGAN
  ORIL, JUNREY VIODOR   ORNALES, MICHELLE SERWELAS
  ORNO, FRITCHARD APOR   ORO, JHUN RAY DELA CERNA
  ORTIZ, ROLDAN DUGENIO   ORUGA, RACQUEL GARCIA
  OYANGORIN, VIC AMIEL LOCSIN   PABLO, RHODORA ISRAEL
  PACETE, GEORGE STANLEY BAUTISTA   PACHECO, JAYSON JIMENEZ
  PADILLA, JOHN FREDERICK JUSTO   PADUA, ANTONIO JR IBAY
  PAGADOR, MARK GREGOR CARDEÑO   PAGKANLUNGAN, MONIKA GUERRERO
  PAGLINAWAN, MARK ALEM RAZON   PAGLINAWAN, GLIMAR TADO
  PAGSISIHAN, JOHN MICHAEL SILVA   PALACPAC, ALDREI OBRERO
  PALENTINOS, ISAGANI RUÑA   PALMA, JAYSON TUNGCAB
  PALOMARES, GINA IGHOT   PALOMENO, RONALD RAMORES
  PALTIGUERA, NICK IVAN ESPINO   PAMINDANAN, AGNES CAPARAS
  PAMITTAN, JERALDINE BONA   PANAL, MARIA DYESABEL SEVERINO
  PANES, ABIGAIL SUAZO   PANGAN, AIKO FRANCIS
  PANGANIBAN, ANGEL JR ESTRADA   PANGCO, JORDAN CARANGALAN
  PANGILINAN, EDWARD REYES   PANGILINAN, MIKE LOUIE ZAFE
  PANILO, RYAN PAUL SANTOS   PANONCILLO, MARK DAVID VERDEFLOR
  PANTALEON, IVY MAE DALUGDOG   PANUNCIAR, KEVIN NUGAS
  PANUNCILLON, MARC PHILIP SAN JUAN   PAPA, JESUS BENJAMIN KIM
  PARAINO, PAULO GABRIEL   PARAS, MARK JOSEPH SEVERINO
  PASA, JASON PACAMARRA   PASCUA, ERWIN DELA PERET
  PASCUA, ROBIN CRIS SAMANIEGO   PASCUAL, JENIEL ZAPANTA
  PASILAN, LAWRENCE ARANAS   PASTOR, NESTOR JR PERALTA
  PASTRANA, DARYLE BALENDES   PATULOT, KENNETH LARESMA
  PAVON, REYVIN DELA ROSA   PELAYO, ROLANDO PINTOR
  PEÑA, ROMHEL ESPLANADA   PEÑAFIEL, RYANN FELLO
  PENEYRA, DENNIS ALVAREZ   PERALTA, ANN MARGARET ACADEMIA
  PERALTA, SALVADOR JR BAUTISTA   PEREZ, SHYRR BARTE
  PEREZ, DARREN BRIONES   PEREZ, MARGIE REYES
  PEREZ, EVAN MICHAEL GRANADA   PEREZ, RENANTE BONCALES
  PERFAS, ERWIN JOHN BELLO   PERNIA, BERNARDO METIN
  PESADO, JASPER TABUENA   PETEROS, MICHAEL ANGELO PICARDAL
  PETEZA, ELGIN CORRAL   PILAPIL, AL LOURENCE ESCANUELA
  PINO, LLOYD VINCENT ABING   PLATON, NIÑA GRACELYN UMANDAP
  PLAZA, ZALDY MERCADO   PLAZA, CHARINN ITUM
  POBLETE, JENNIFER MACABAYAN   POLIZON, JOVICMON PADUGA
  POLLESCAS, TERENCE LABARDA   PONTEJOS, ALVIN PARONE
  PORTACIO, RYAN MALLARI   POTICANO, JANE BERNADETTE MUTIA
  PRADO, MARC ALVIN VALERIO   PRAYLES, RITCHIE RODAS
  PRESTO, JEREMEY-RAPHAEL BALBUENA   PUNZALAN, JOSEPH GIAN COLONA
  PURAY, LIGAYA MENDOZA   PURISIMA, MIGUEL CARLO LICUP
  PUSPOS, EARL MANOLET ALGO   PUYALES, MARK CORRES
  QUEZON, CARLO LUIGE BELONIO   QUIBAL, GILBERT TESORERO
  QUIJANO, ARVIN CRIS TANTENGCO   QUIJANO, NESTOR JR DELAVIN
  QUILAT, LOVELY FAITH MAGALLANES   QUILLA, RANDY VILLARMA
  QUILLOPE, PRINCESS DAVID   QUIMPO, JAMES ALEXANDER FUENTESPINA
  QUINDOZA, ADEMAR RESCOBER   QUINIA, SIDNEY MAGLUNOG
  QUINTOS, DAHLIA BUYAGAN   QUITO, TIMOTHY ANG
  RABADON, JEHERSON ION PRADO   RACOMA, LISETTE SALVACION
  RAFAEL, RAFFY DILAN   RAGSAC, REILA JEEN RODRIGO
  RAMA, ABIGAIL BUNA   RAMENTO, JOHN ALBERT MARTINEZ
  RAMIL, CLAYTON MENDOZA   RAMIREZ, ERIKA DAIREN MACALALAD
  RAMIREZ, RICHARD ZEUS EMITERIO   RAMIREZ, JERICO ROY TOLENTINO
  RAMOS, EPHRAIM PEREY   RASCO, RODEL JOSEPH DAGURO
  REAÑO, JASON PATRICK MEDALLA   REBONG, ROMMEL BUENAVENTURA
  RECATE, GERALYN DINGCONG   REFORMA, PHILIP XERXES LANGONES
  RELATORRES, ROQUE BACALAN   REPUBLICA, JONALYN ESCUDERO
  REQUEZA, ELLA RUFFA PAGKALINAWAN   REQUISO, KENT YU
  RESARE, JOHN RYAN CEDRON   REYES, ROLANDO JR SICAT
  REYES, RONELLE EUSEBIO   REYES, ALVIN PJ MERCADO
  REYES, LAWRENCE CERIÑO   REYES, JEFFREY VILLA
  REYES, IRIS ANN HINGPIT   RICAFORT, JOYCE ANNE SAMANIEGO
  RICAFORT, ELIZABETH GARCIA   ROBREDILLO, ROZEN MENDIOLA
  RODILLO, MICHAEL ARCELLANA   ROJO, JERKHENN RAVE BARICUATRO
  ROLDAN, MARK ANTHONY CONANAN   ROMAN, MARITES GUANZON
  ROMANO, MARK JOB GALICIA   ROMERA, JAYSON SANTOS
  ROMERO, GILBERT FRIAS   RONGAVILLA, JAYSON CRUZ
  ROSAL, PETER PAUL OCOP   ROSALES, CHRISTOPHER CUSI
  ROSETE, RECHILDA VIANKA NOCOM   ROSITA, JADE RALPH LIMON
  ROXAS, CHRISTOPHER CRUZ   ROYERAS, VICKY LUCASAN
  RUBIANO, MARY ANNE ODUYA   RUBIN, RENE JR CALDE
  RUBINA, PAULA FATIMA SAN ANTONIO   RUBIO, NIKKY MARK EVANGELISTA
  RUEDAS, PRINCE DHUNHILL MARASIGAN   SABELLO, IZZAN BERNALES
  SAGA, WELKY HOMER SUBSUBAN   SAGAD, RONNIE BORRICO
  SAIT, ALVI JONATHAN CASTILLO   SAITO, AKI CHARLES RENDON
  SALACSACAN, JULIE ANNE TORIO   SALAS, MARIE KRISTELLE MANGUNE
  SALCEDO, BRIAN EDUARD SACDALAN   SALUDAR, NERISSA DUPALE
  SALVADOR, ANGELO BRYAN DE GUZMAN   SALVADOR, RAYMOND TRISTAN VILLANUEVA
  SAMBO, NIKKI CHLOE BAYANG   SAMONTE, VANESSA LAPASARAN
  SAMPOLI, JETHRO MADRID   SAN JUAN, ALBERT CALIWAG
  SAN MIGUEL, ARVIN JOY ONG   SANDAL, ART FRANCIS QUISMUNDO
  SANDALO, CHRISTIANSEN ANDREW GUZMAN   SANDOVAL, ANDREW LARA
  SANTAYANA, EDISON MANCENIDO   SANTIAGO, KING SOLOMON TORRES
  SANTILLAN, JOSE REY GENERALAO   SANTOS, RAYJOHN HIDALGO
  SANTOS, MARK ANTHONY ROXAS   SANTOS, MECHO ALMONTE
  SANTOS, DECKA CALMA   SANTOS, JANN ROWEN BAUTISTA
  SANTOS, MIECHELLE DE GUZMAN   SANTOS, ROSER LAGMAN
  SANTOS, JENNIFER ABALOS   SANTOS, LIZETTE DIVINO
  SANTOS, DAVID HENRY PASION   SAQUING, RODCEL BALLESTEROS
  SARAEL, ALVIN MICHAEL ALVIOLA   SARANDI, DARYL LAZO
  SARATE, EFREN CLAVEL   SARMIENTO, MELGAZAR BERONIO
  SEBIOS, SEMBOY ESTREMOS   SENADOS, JONATHAN RONQUILLO
  SEÑO, MARK GERARD SACE   SEPILLO, ERICKSON POLITADO
  SERNA, ALMER GLEN TOMAS   SEVILLA, ROLAN ROSALES
  SIANO, FIDEL JR ABIDAL   SIDRA, ROMMICK IMPERIAL
  SIGUA, REYNARD CUALES   SILVESTRE, KELVIN CELSIUS VINOYA
  SIMONDO, ALEXANDER ROMALES   SINET, REMER-JOHN PIMENTEL
  SINGCUENCO, JOHN PAUL SALVADOR   SOLLANO, JOEVEN MONDIGO
  SOLORIA, ARVIN DWIGHT DAVALOS   SOMINTAC, LOVELY DIANE ONG
  SONEJA, ZYRON GIAN CORPUS   SONGCAYAUON, ARJIE ABARILLES
  SORIA, NELSON BABAD   SORIA, NORIEL BABAD
  SORIANO, GRIZEL BAÑANOLA   SORIANO, JACKLORD FERR HONG
  SOSING, EVANDER CUBILLA   STA CLARA, JEAN KENNETH PEÑAFLOR
  SUBALDO, PAOLO DINO TROYO   SUBEJANO, BENEDICT PALACIO
  SUGURAN, MICHAEL EMBILE   SUMABAT, ANA KORINA ROLDAN
  SUMADSAD, ALVIN UMALI   SUMAGUE, GILBERT JOHN QUINRY DE OCAMPO
  SUMPAY, ARNOLD SANAO   SUNDIAM, DAVE TUAZON
  SUREL, MARK JOSEPH HAO   SUSANO, JOHN ERIK BANASIHAN
  SY, LEO AUGUSTUS LIM   SY, CHRISTOPHER MUNGCAL
  TABILING, KARL DWENSON LIBO-ON   TABILISIMA, ERNIE JAYSON VIERNES
  TABUENA, MIGUEL ANGELO MALLARI   TABUNGAO, JOE RANDY BALANSAG
  TAGADI-AD, ELMER MACABENTA   TALAID, RON ALLEN SEISMUNDO
  TALAIN, JOHN ERICKSON APELADO   TALANG, NIGEL BENN INDONG
  TAMAYO, FAUSTINE VALERY ATIENZA   TAMAYO, AMALIA BALUYOT
  TAMAYO, JEFFREY BARLAAN   TAMONDONG, CHARLOTTE DORIA
  TAN, KIMBERLY MARY NAVARRO   TAN, JAMES EDWARD ALMAYDA
  TAN, SHERICCA FABIA   TAN, MICHAEL FELIX GUECO
  TAN, JOSE JAIME V MEJORADA   TAPAR, DERICK GAIL ANDOJAR
  TARE, MAC ANTHONY SIEZ   TAUTHO, KAREN SADOL
  TAYABAS, MARIAN ZAGALES   TAYO, MILGENE JAY VILLALOBOS
  TCRUZ, PRINCESS RUBI RICY SAGUINSIN   TECSON, JUNFER CEREÑO
  TEJARES, RYAN JON BARREDO   TEJARES, REY CARLO BARREDO
  TERRADO, ANTHONY CALUBAY   TEU, EDWARD JEFFERSON CHUA
  TEVES, MIKAEL RYAN GAMELON   TIEMPO, MA CIELO DANGGALAN
  TINAJA, RANDY TAPERLA   TINGSON, JANDY CHRISTIAN ZABALA
  TIRO, AARON MONTON   TISMO, REY ALDRIN MOYA
  TOLEDO, MICHAEL CASIO   TOLENTINO, ISABELLA JAZMINE ABROGENA
  TOLENTINO, JOMAR ALEXIS ABROGENA   TOLENTINO, JOHN EDRICK DELA CRUZ
  TOLENTINO, MA AILEEN TORNEROS   TOLENTINO, ROSELYN CAMACHO
  TONG, JANSEN HAOSON   TONGCO, ALVIN RODRIGUEZ
  TONGSON, JOSE ALFONSO ALDA   TONGSON, JOSE MARI ADVINCULA
  TORREFRANCA, VINCE VIRGIL GELERA   TORRES, JUMAR CASTILLO
  TORRES, CHRISTOPHER FORTINEZ   TRAJANO, JUSTIN RODRIGO BAÑARES
  TRIBIANA, JERICK ROBIL   TUAZON, DON JUAN MONTILLA
  TUIZA, MERLYN DIZON   TUMANGOB, GLEEN MARK BELHOT
  URETA, RYAN JORGE ROCO   URGEL, MARY ANNE KATRINA ALCANTARA
  UY, VINCENT GERARD CHIONG   VALDERAMA, MARVIN ROM SIAPNO
  VALDERRAMA, GLENN MAR CANTARA   VALDEZ, ROZELLE CORDERO
  VALDEZ, HILARION ALEXANDER II DONATO   VALDEZ, BUTCH ECHAVARRE
  VALE, JAN MICHAEL RANDOLPH FERNANDEZ   VALENCIA, VANESSA LOUISE LYNN PAYAWAN
  VALENCIA, KAREN BUTARDO   VALENCIANO, JOAO VERA
  VALENZUELA, KETH JUSTINE RONDRIQUE   VALERIO, GINO MARRION DELA CRUZ
  VALINO, GERONIMO DIMACULANGAN   VALLENTE, JAY FEBRA
  VALMORES, SUZANNE MARY MAAGHOP   VARGAS, RODELIO DE ROXAS
  VASIG, GERLY MONSANTO   VASQUEZ, RAYNARD FROILAN
  VELASCO, HANIEBEE AMATONG   VERALLO, MARK LAURON
  VERGARA, JED JEREMIAS   VERIDIANO, WILLIE JR SAMBRANO
  VERONA, ZALDY SAMONTE   VIANZON, RAYMOND TARLENGCO
  VIGUILLA, MERLINDA TADALAN   VILLA, GLENN VILLAVER
  VILLACORTE, JOEL SACAYAN   VILLAFUERTE, NATHALIE JEAN MENDOZA
  VILLAGANAS, IRENE ESPEJO   VILLALOBOS, BRYAN DIMAANO
  VILLANUEVA, PAUL JOHN PANGANIBAN   VILLANUEVA, ANTONIO HILARIO
  VILLANUEVA, JOHN BRYAN DELA CRUZ   VILLANUEVA, ARVIN MAGSOMBOL
  VILLANUEVA, DESERY JANE BOA   VILLAPAZ, RONALD BOMPAT
  VILLEGAS, SANTIAGO JR SARAD   VINZON, KARLA PAULA APSAY
  VIRAY, FRANCIS DAVID RAMOS   VIRAY, DENNIS DELA RAMA
  VIRTUZ, DOREEN OBIAS   VISPERAS, ERICK VON DE VILLA
  VITUG, ALDRICH LLOYD CAPUNO   VIVAR, JULIUS GREGORY CAPARAS
  WONG, EDISON ALEJO   YABUT, PHILLIP JHON LINCOD
  YADAO, JANREY SUMAMPONG   YALONG, DARYL GRACE DEDORO
  YANDOC, EMANUEL CALMA   YAONA, IRIZ VALENIE SABAL
  YAP, MARC LOUIE JIMENEZ   YASOÑA, DEXTER BOSEA
  YTURRIAGA, NICO PAULO NOBLEZA   YU, HENRY CABUSAO
  YUSI, JACKIE LYN DELA CRUZ   ZALDIVAR, JEMIMA JANOLINO
  ZAMORA, MILAN BERET GALANG   ZAÑO, RHEYJANE ZAMORA
  ZARATAN, AARON JOHN PITEL   ZITA, KATHLEEN JANELLE PERALTA

Source: www.prc.gov.ph

No comments:

Post a Comment

Post a Comment